Детектор брехні (поліграф) в Одесі

Поліграф в Одесі - це можливість швидко і з максимальною точністю вирішити найбільш спірні питання приватного характеру або в суді. Ми є офіційним представництвом Всеукраїнської асоціації поліграфологів (ВАП). Тому ви можете довірити нам вирішення найскладніших справ.

ЧИМ МИ МОЖЕМО БУТИ ВАМ КОРИСНІ?

Цифри та факти про нас

 • 14321Проведено перевірок із використанням поліграфа
 • 2529Розкрито правопорушень
 • 396Виявлено шахраїв
 • 39Проведено судових експертиз із використанням поліграфа
 • 122Постійних клієнтів
ДЕТАЛЬНІШЕ

6 ПРИЧИН, ЧОМУ КЛІЄНТИ ОБИРАЮТЬ НАС

 • 1

  ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

  Ми є експертами в сфері поліграфології та детекції брехні.

   

  Дослідження на поліграфі й навчання поліграфологів – наші основні напрямки діяльності.

   

  Ми не розпилюємось на другорядне. Маючи багаторічний досвід, ми «стерли зуби» на сотнях досліджень. Тому в цій сфері ми найкращі.

   

  В нашій команді працюють кандидати і доктори наук, поліграфологи більш ніж з десятирічним досвідом.

 • 2

  ШВИДКІСТЬ РЕАГУВАННЯ

  Наша команда поліграфологів швидко і ефективно реагує на поставлені завдання.

   

  Ми вважаємо, що можливість проведення перевірки по «гарячих слідах» дозволяє значно підвищити відсоток повернення вкраденого та розкрити злочин.

   

  А тому ми на зв'язку 24 години на добу. У нас завжди є вільний поліграфолог, який готовий виїхати до Вас.

 • 3

  ПРАЦЮЄМО НА РЕЗУЛЬТАТ

  Ви платите виключно за результат.

   

  Ми надаємо не тільки послуги детекції брехні, але й конкретні відповіді на конкретно поставлені запитання.

   

  Наш досвід і можливості сприяють задоволенню навіть найвимогливіших Клієнтів.

   

  Нашими клієнтами є телеканали, політичні партії, великий і середній бізнес, які дуже ретельно підходять до підбору своїх членів та співробітників.

 • 4

  ВИКОРИСТОВУЄМО НАЙКРАЩІ ПОЛІГРАФИ

  Ми працюємо на кращих в світі поліграфах: RUBICON, LAFAYETTE, AXCITON, КРИС.

   

  Ми маємо всі необхідні дозвільні документи для проведення досліджень.

   

  Ви самі можете обрати поліграф, який ми в подальшому використаємо під час перевірки.

 • 5

  ОПЛАТА ПОСЛУГ

  Ми використовуємо гнучкий підхід в питаннях оплати послуг і загальної цінової політики Асоціації, який враховує як можливості й побажання Клієнта, так і особливості конкретного дослідження.

   

  Можливі різні форми розрахунку. Господарську (підприємницьку) діяльність здійснюють члени ВАП самостійно.

   

  Клієнтам надається належний бухгалтерський документ, який підтверджує оплату.

   

  Ми знайдемо з Вами спільну мову.

 • 6

  КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

  Ви можете бути впевнені в тому, що зможете нам довіряти найінтимніші подробиці Вашої бізнес – активності й особистого життя.

Досягнення

 • Фахівцями ВАП створений перший український поліграф «РУБІКОН», який має сім реєстраційних каналів. Отримана вся необхідна дозвільна і технічна документація. Завдяки належній якості та низькій вартості поліграф «РУБІКОН» став лідером державної закупівлі для Міністерства оборони, Служби безпеки та прокуратури України.

  Детальніше про поліграф «РУБІКОН»»

 • В 2014 році наша Асоціація отримала статус ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ. В 2016 році було створено і зареєстровано в Мінюсті двадцять два Представництва ВАП у найбільших містах України. Ми постійно рухаємося вперед, як у якості послуг, що надаються, так і в їх кількості.

  Приєднуйтесь до нас!

 • З червня 2015 року поліграфологам, які пройшли курс навчання на базі представництв ВАП, надається свідоцтво державного зразка. В рамках договору про співпрацю з Одеським національним університетом імені І.І.Мечникова програма навчання була стандартизована і пройшла затвердження Вченою радою ІІСТ ОНУ імені І.І.Мечникова.

КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ПОЛІГРАФОЛОГІВ

Яку перевірку ви можете замовити?

 

За допомогою обладнання і завдяки досвіду поліграфологів можна визначити достовірність отриманих відповідей у опитуваної особи з точністю до 87% і більше. До нас звертаються в тому випадку, якщо немає бажання довго розбиратися в суді або з'ясовувати особисті стосунки.

Детектор брехні в Одесі це:
1. Збір свідчень підсудного і визначення достовірності отриманої інформації. Таким методом можна всього за пару годин дізнатися, каже підозрюваний правду чи ні. Завдяки поліграфe змогли довести свою невинність 75-85% підсудних.
2. Масова перевірка всього персоналу великої компанії або тільки її керівників. У великих корпораціях часто зустрічається промислове шпигунство або несумлінне виконання своїх посадових обов'язків. Все це можна дізнатися після перевірки. Також поліграф дуже ефективний, якщо потрібно знайти гідного і надійного кандидата на відповідальну посаду.
3. Перевірка особистого оточення. Якщо у вас є свій водій, кухар, покоївка, помічник, то всіх цих людей також бажано перевіряти на поліграфі.
4. Інші побутові питання - розділ майна, подружні відносини, спадок, недовіра партнеру по бізнесу.


Поліграф допоможе у всіх перерахованих питаннях. Тому якщо у вас є згода другої сторони на таке тестування, не відкладайте його на потім. Наші фахівці вважають, що ефективніше перевірка «по гарячих слідах», тобто, як тільки виникла необхідність пройти поліграф. Одеса вважається одним з найбільших міст в Україні, і в цьому місті детектором користуються досить часто.

Звертайтеся до нас, тому що:
● Ми є офіційним представником Асоціації поліграфологів в Україні, тому наші фахівці мають відповідний атестат і дозвіл державного зразка на проведення подібних перевірок.
● Використовується краще в світі і найточніше обладнання для зчитування показань датчиків.
● Вся інформація конфіденційна, результати перевірки потрапляють тільки в руки замовника.
● Вартість перевірки залежить від кількості опитуваних осіб і від інших моментів.Якщо вам потрібно швидко виявити обман, найкращим способом стане детектор брехні. Одеса привертає увагу аферистів і шахраїв, яких ви можете взяти на роботу або довірити свої гроші. Не ризикуйте, а з упевненістю приймайте важливі для себе рішення.