ПЕРЕВІРКА НА ПОЛІГРАФІ В ОДЕСІ

Перевірка на поліграфі в Одесі користується інтересом, як приватних осіб, так і власників великих корпорацій. Всього за пару годин, без будь-якого насильства або погроз можна дізнатися, вам кажуть правду або обманюють. До того ж ціни на всі види тестування цілком розумні і будуть «по кишені» кожному.

 

Перевірка на поліграфі в Одесі

Які типи перевірок ми пропонуємо:


Корпоративні, коли ви тестируете свій персонал, керівну верхівку або ж нових співробітників, яким поки що не зовсім довіряєте.

 

Тестування з застосуванням психологічних прийомів Stimul Test.

Судові перевірки підозрюваних, щоб довести їх провину або невинність.

Перевірки приватного характеру - домашній персонал, чоловіка/дружину, родичів.

 

 

Тестування на детекторі брехні в Одесі

Перевірка на детекторі брехні в Одесі має широку сферу застосування. Вона допомагає вирішувати всі суперечки і непорозуміння більш лояльним, неконфліктний способом.

Чому варто вірити таким перевіркам?

Дійсно, багато наших замовників спочатку не розуміють, як можна за допомогою датчиків і приладів визначити брехню або правду. Насправді перевірка на поліграфі в Одесі - це ціла наука, яка базується на реакціях нервової системи, серцебиття, дихання та інших процесів в організмі. Всі зміни вловлює детектор і відображає в цифровому вигляді, а поліграфолог їх зчитує.

Наші фахівці працюють на сучасному, кращому в світі обладнанні. Воно дозволяє максимально точно зібрати і проаналізувати свідчення, тому:


1.

Достовірність наших перевірок не нижче 87%. Якщо цей відсоток нижчий, ми проводимо повторне тестування безкоштовно.

 

3.

Поліграфолог дає свій висновок у письмовому вигляді і несе повну відповідальність за зазначені там відомості. Тому нерідко такі висновки стають доказом провини або невинності в суді.

2.

У разі впевненості опитуваного або замовника в помилці, ми проводимо повторну перевірку.

4.

Для замовника ми записуємо хід тестування на відео. Ви самі зможете подивитися, як проходило опитування, побачити реакцію людини на ті чи інші питання. Відеозапис також конфіденційний, його отримує замовник разом з висновком експерта.

Всеукраїнська асоціація поліграфологів


За час роботи Всеукраїнської асоціації поліграфологів тестування на поліграфі в Одесі стало доказом невинуватості більше 20 разів. У нас замовляють тестування персоналу великих компаній для виявлення промислового шпигунства або некомпетентних співробітників.

Нам довіряють!

Якщо вам потрібні достовірні дані, які ви зможете перевірити, не варто звертатися до приватних фахівців. Така перевірка, можливо, обійдеться дешевше, але ви отримаєте сумнівні результати, які були зібрані обладнанням сумнівної якості.

До нас звертаються, тому що:


Наша компанія це філія Всеукраїнської асоціації поліграфологів. Тому всі наші фахівці і експерти мають спеціальну освіту і досвід.

У кожного поліграфолога є атестат і дозвіл державного зразка на ведення такого виду діяльності.

 

 

Ми працюємо з найкращим і найточнішим обладнанням у світі.

 

Наші фахівці крім великого досвіду мають навички психолога, тому зможуть проводити тестування в комфортному для опитуваної людини темпі.

 

З нами співпрацюють великі компанії і телеканали.

Члени ВАП є спікерами різних професійних заходів.

 

Вартість таких перевірок залежить від багатьох факторів - це приватна перевірка або корпоративна, ви хочете працювати з фахівцем або експертом та інше. Також пропонуємо абонентське обслуговування великих і невеликих компаній, виїзні перевірки.

Щоб не псувати собі нерви і настрій замовляйте тестування на детекторі брехні. Одеса це одне з міст, де розташоване наше офіційне представництво. Поліграфолог може приїхати до вас або ж ви самі зможете пройти тестування в нашому офісі.ДЕТАЛЬНО ПРО ПЕРЕВІРКИ НА ПОЛІГРАФІ